THY'DAN SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL KAMPANYA!

Avrupa’nın en iyi havayollarından biri olan Türk Hava Yolları, Sevgililer Gününe özel bir kampanya sunuyor. Sadece 9-15 Şubat  2015 tarihleri arasında İstanbul çıkışlı uçuşlarda birlikte seyahat edeceğiniz kişi için sadece 1€ bilet parası ödeyin, Sevgilinizle çok özel günler geçirin. Sevgililer gününün 14 Şubat Cumartesi gününe denk gelmesi nedeniyle yoğun ilgi gören kampanyadan faydalanma fırsatını kaçırmayın! 

Kampanya detayları için ayrıntılara bakınız...

AYRINTILAR

 1. Seyahat başlangıç tarihi 9 – 15 Şubat 2014 arasında olmalıdır.
 2. Biletleme ise 15 Aralık 2013 – 15 Şubat 2014 tarihleri arasında yapılmalıdır.
 3. Kampanya sadece acente, çağrı merkezi ve satış ofislerinden satışa sunulacaktır. İşlemlerinizi bu kanallar aracılığıyla yapınız. Web sitesinden yapılan işlemler dahil değildir.
 4. Kampanyadan sadece Miles&Smiles üyeleri faydalanabilir. 2. yolcu için Miles&Smiles üyeliği şartı aranmaz. Kampanyadan faydalanacak yolculardan biri bilet ücretinin %100`ünü, diğeri ise sadece 1 Euro uçak bileti parası ödeyecektir.
 5. Ankara ve İzmir çıkışlı noktalar için her bilete 50 € fark uygulanacaktır. 
 6. Kampanya sadece gidiş dönüş ve OJ (open jaw) seyahatlerde geçerlidir.
 7. Kampanyadan faydalanacak kişiler gidiş ve dönüş istikametinde beraber yolculuk etmelidirler.
 8. Mil kazanma durumu: Ücretli olan biletler mil kazanır ancak  indirimli olan 1 Euro’luk biletler mil kazanamaz.
 9. Rezervasyon yapıldıktan sonra 24 saat içinde biletlenmelidir. Biletleme işlemi uçuşa en geç 7 gün kala tamamlanmalıdır.
 10. Kampanya kapsamında alınan biletlerde tarih/parkur değişikliği yapılamaz. İade ve upgrade’e izin verilmez. Code-share uçuşlarda söz konusu kampanya uygulanmaz.
 11. En uzun kalış süresi: 8 Gün olmalıdır
 12. En az kalış süresinde kısıtlama yoktur.
 13. Promosyon sadece belirlenmiş hatlarda, koşullarda, belirli ücret ve kontenjanda geçerli  olacaktır.
 14. Diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilmez.
 15. İşlemler esnasında Miles&Smiles üyelik numarası belirtilmelidir.

BİLET FİYATLARI 

KALKIŞ VARIŞ ECONOMY BUSINESS COMFORT
İSTANBUL AVRUPA (Her nokta) 99 EUR 599 EUR  
İSTANBUL TURKİ CUMHURİYETLER, ORTA DOĞU (Her nokta) 199 EUR 599 EUR  
İSTANBUL KUZEY AFRİKA (Cezayir, Trablus, Bingazi, Misrata, Sebha, Tunus, Kazablanka, Hartum, Nouakchott) 249 EUR 599 EUR  
İSTANBUL UZAK DOĞU (Her nokta), AFRİKA (Addis Ababa,Nairobi, Mombasa, Entebbe, Darüsselam, Kilimanjaro, Mogadişu, Cibuti, Kinşasa,Lagos , Niamey, Dakar, Akra, Abidjan,Ogadougou,Yaounde, Douala, Johannesburg, Cape Town,Libreville) 399 EUR 999 EUR  
İSTANBUL AMERİKA (New York, Chicago, Washington, Los Angeles,Houston,Toronto , Sao Paulo, Buenos Aires) 399 EUR 1099 EUR 599 EUR
 • *Ücretler gidiş-dönüş seyahatler içindir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ HANGİ GÜNE GELİYOR?

Seven ve sevilen herkesin heyecanla beklediği Sevgililer Günü, sevgililerin birbirine özel hediyeler aldığı, sevgi dolu sözcüklerin yazıldığı kartlar gönderdiği özel bir gün olarak kutlanmaktadır. Yapılan tahminlere göre 14 Şubat sevgililer gününde 1 milyar'dan fazla kart gönderilmektedir. Sadece kart değil, bunun yanı sıra sevgililer birbirlerine çok özel hediyeler almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 
17/01/2014 - 20:15

PEGASUS İLE 2014 SEVGİLİLER GÜNÜNDE AŞKIN KOLLARINA UÇMA FIRSATI!

Pegasus kısa bir süre önce 2014 Sevgililer Günü ilgili güncel kampanyasını duyurdu. Bu kampanya kapsamında 14 Şubat Sevgililer Günü’nünü dünyanın romantik şehirlerinde geçirmek isteyenler; sadece 52,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalıyor. Siz de elinizi çabuk tutarak biletinizi alabilir, sevgilinizle çok özel bir sevgililer günü geçirebilirsiniz... Kampanya ile ilgili linke aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
18/01/2014 - 13:30

Yangından Korunma Haftası Ne Zaman?

25 Eylül - 1 Ekim tarhileri arası Yangından Korunma Haftası (İtfayecilik Haftası) olarak kutlanmaktadır. Yangına karşı halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması, çeşitli tanıtıcı ve eğitici programların hazırlanması ve halka ulaşılması amacıyla bu hafta önem teşkil etmektedir.

2014 MİRAÇ KANDİLİ NE ZAMAN?

 5 Kandil gecesinden biri olan Miraç Kandili25 Mayıs 2014 tarihinde  kutlanacaktır. Miraç Kandili Recep ayının 27 gecesi kutlanmaktadır. Miraç Kandilinde Peygamberimiz (S.A.V) Allah’ın huzuruna çıkarılmıştır. 5 Vakit namaz Miraç Kandilinde farz edilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 
24/05/2014 - 12:30

AYHAN SİCİMOĞLU & LATİN ALL STARS SEVGİLİLER GÜNÜ KONSERİ

Harika şovları ve müzikleri ile Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, Sevgililer Günü'ne özel performansıyla 14 Şubat 2015 Cuma akşamı Babylon'da sahne alacak...

Güncelleme Tarihi: 
31/01/2015 - 13:00

Türk Dil Bayramı Ne Zaman Kutlanacak?

Türk Dil Bayramı 26 Eylül tarihinde kutlanacak. 

Pages