WORLD İLE 2014 HAZİRAN AYINDA 50 TL WORLDPUAN FIRSATI

World 2014 Haziran ayında gene bonkör bir kampanya ile karşınızda. Vadaa'dan yaza damgasını vuran bu kampanyada, tek seferde yapacağınız beşinci 100 TL ve üzeri alışverişinize tam 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlamak ve kampanya detayları için aşağıdaki ayrıntılara bakabilirsiniz.

Kampanya Detayları: 
 • Haziran ayına özel 50 TL Worldpuan kampanyası 2 Haziran - 30 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu sektörler şunlardır: Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik market ve beyaz eşya.
 • Kampanya World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler kapsamındadır.
 • Tek seferde yapılacak olan 5 adet 100 TL ve üzeri alışverişler sonucunda 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır.
 • Kazanabilinecek maksimum Worldpuan 50 TL'dir.
 • Kampanyaya dahil olmayacak olan kartlar ve şartlar şunlardır: Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve Worldpuan kullanımı işlemleri dahil değildir. Bireysel Banka Kartları da dahil değildir.
 • Kampanyaya DAHİL olan kartlar ve işlemler:kartlar ve şartlar şunlardır: Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar ile yapılacak alışverişler dahildir. Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet sitelerinden yapılacak olan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişlerin bir tanesi dikkate alınacaktır.

50 TL WORLDPUAN KAMPANYASINA KATILMAK İÇİN SMS GÖNDERİN YA DA AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

Puan Geçerlilik Tarihi: 
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuanlar 8 Temmuz 2014 tarihine kadar yüklenecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılacak olan 50 TL Worldpuan’ın son kullanma tarihi 21 Temmuz 2014 olarak belirlenmiştir.
 • Kullanılmayan Worldpuanlar 22 Temmuz 2014 tarihinde banka tarafından geri alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar banka kartlarına 16 Temmuz 2014 tarihine kadar tanımlanacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

WORLD ALIŞVERİŞLERİNİZE EYLÜL AYINA ÖZEL 50 TL WORLDPUAN KAMPANYASI

World ile 50 TL Worldpuan kazanma fırsatı sizi bekliyor. 2014 Sonbahar'ına özel bu kampanya kapsamında, 1 Eylül, 7 Ekim tarihleri arasında gıda marketi, giyim, elektronik market, kırtasiye ve eğitim sektörlerindeki World Üye İşyerleri’nde yapılacak olan alışverişlerinize toplam 50 TL Worldpuan kazanma şansı! 

KLİKSA.COM ALIŞVERİŞLERİNE 50 TL WORLDPUAN

Ocak 2015'e özel olarak World'e özel Kliksa.com'da 50 TL'ye varan Worldpuan kazanma fırsatı sizi bekliyor. Aklınızdaki ihtiyaçları ertelemeyin ve Kliksa.com sitesinden yapacağınız alışverişleri 9 taksitle yaparak 50 TL ye varan Worldpuan kazanın. Kampanya 15 Ocak tarihine kadar. Acele edin!

BAHARDA 50 TL WORLDPUAN KAZANMAK İÇİN SON GÜN 31 MART 2014

"Baharda Worldcard Bonkörlüğü"  adı altında başlayan kampanya kapsamında, 8 Mart 2014  - 31 Mart 2014 tarihleri arasında Gıda marketi, Giyim, Çok katlı mağaza, Optik, Saat, Elektronik marketler, Ayakkabı, Kozmetik, Aksesuar, Telekomünikasyon sektörlerindeki World Üye İşyerleri'nde yapılacak her 100 TL'lik alışverişlerde 10 TL, toplamda ise 50 TL Worldpuan kazanılacaktır. Kampanyaya katılmak için SMS göndermeyi unutmayın! Kampanya Detayları şu şekildedir:

 

WORLD ile HEPSİBURADA ALIŞVERİŞLERİNİZE 50 TL WORLDPUAN

World, hepsiburada.com'dan yapılacak olan 500 - 999 TL arasındaki işlemlere 25 TL, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri işlemlere ise 50 TL Worldpuan veriyor. Üstelik peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla. Detaylar aşağıda verilmiştir.

MARKAFONİ ALIŞVERİŞLERİNİZE %10 WORLDPUAN HEDİYE

Kampanya kapsamında 19 Ocak 2015 ve  5 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerli olacak. Markafoni'den  tek seferde yapılacak 80 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde %10 Worldpuan hediye edilecek. Kampanya detaylarına gelince:

WORLD KIŞ FIRSATI - 50 TL WORLDPUAN HEDİYE

World yılbaşı kampanyası sonrasında hızını kesmedi ve  50 TL Worldpuan kampanyasını duyurdu. Sömestir tatiline girmemizle birlikte ve tüm Şubat ayı boyunca Worldcard'ınızla gıda marketigiyimeğitim ve restoran sektörlerinde yapacağınız ilk 100 TL’lik alışverişinizden sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan hediye.

Pages