WORLD İLE BP AKARYAKIT ALIŞVERİŞİNİZE 25 TL EKSTRE İNDİRİMİ

World beklenen akaryakıt kampanyası ile karşımızda. BP'den 4 kez 75 TL ve üzeri yakıt alışverişi yapın, bir sonraki harcamanızda World’den 25 TL ekstre indirimi kazanın! Kampanya detayları ve ayrıntılar şu şekilde:

 

Kampanya Detayları: 
 • 25 TL ekstre indirimi kampanyası; Kampanyaya katılan ve World Üye İşyeri olan BP akaryakıt istasyonlarında 9 Ocak 2015 – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Akaryakıtın farklı günlerde alınması gereklidir.
 • 4 adet tek seferde 75 TL ve üzeri akaryakıt veyahut otogaz alışverişi yapan müşteriler, 1 Mart - 10 Mart 2015 tarihleri arasında bir sonraki World üyesi BP istasyonlarından minimum 25 TL akaryakıt ya da otogaz alımı yaptığında 25 TL indirim kazanacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için SMS katılımı şart koşulmuştur.
 • Yapi Kredi, Albaraka ve TEB Worldcard sahipleri, BP yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 3160'a göndermeldir.
 •  Vakıfbank Worldcard sahipleri ise 6635'e SMS göndermelidir.
 • SMS gönderimi ile kampanyaya son katılma tarihi 28 Şubat 2015'tir.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Kazanılan indirimler 26 Mart 2015 tarihinde kredi kartlarına yansıtılacaktır.
 • 1 Mart - 10 Mart 2015 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan BP istasyonlarından minimum 25 TL değerinde akaryakıt veya otogaz alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır.
 • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
 • Her müşteri en fazla 25 TL indirim kazanabilir.
 • Kampanyaya Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup, Worldpuan ve World Business kart ile yapılan alışverişler dahil değildir.
 • Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

WORLD İLE 4 ADET 75 TL BP HARCAMANIZA 30 TL EKSTRE İNDİRİMİ

World; BP'den tek seferde yapacağınız 4 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt harcamasına, bir sonraki BP harcamanıza 30 TL ekstre indirimi sunuyor. Son günü 28 Şubat olan kampanyaya katılmak için 3160'a SMS göndermeyi unutmayın.Tüm detaylar yazının ayrıntılarında...

WORLD İLE OPET AKARYAKIT ALIŞVERİŞLERİNİZE 25 TL İNDİRİM

Uzun bir aradan sonra, World Card sahibi olanlar Opet'ten yapacakları 4 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerine 25 TL ekstre indirimi kazanacak. Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET akaryakıt istasyonlarında geçerli. Kampanyaya katılmak için, YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 3160'a, Vakıfbank için  ise 6635'e göndermeyi unutmayın. Kampanya detaları ve ekstre indirimi konusunda detaylar için yazının dev

Worldcard Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Worldcard Taksitli Nakit Avans Kampanyası 30 Haziran 2013 tarihine kadar geçerlidir. Kredi kartı hesap kesim tarihine göre taksit tutarı değişmektedir. Detaylar için resim kampanya logosu üzerine tıklayınız.

Aygaz Otogaz Kampanyası ile 20 TL İndirim Şansını Kaçırmayın!

Aygaz Otogaz'da World'e özel 20 TL indirim fırsatı için Worldcard kullanmaya devam edin!

 

 

Gittigidiyor'dan 100 TL Worldpuan Kampanyası!

World kredi kartınızla Gittigidiyor.com'dan yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL Worldpuan hediye. 12 Taksit imkanıyla...

WORLDCARD İLE ŞUBAT AYI BOYUNCA 50 TL WORLDPUAN HEDİYE!

worldpuan, worldcard, şubat 2014, sevgililer günü

2014 Şubat denince ilk aklımıza gelen şey tabiki sevgililer günü. Bu özel günde herkes kendisi ve sevdiği için ister istemez alışveriş yapıyor. Bunun üzerine bankalar ardı ardına düzenledikleri kredi kartı kampanyalarıyla tüketicilerin dikkatini çekmeyi hedefliyorlar.

Pages