WORLD İLE BP AKARYAKIT ALIŞVERİŞİNİZE 25 TL EKSTRE İNDİRİMİ

World beklenen akaryakıt kampanyası ile karşımızda. BP'den 4 kez 75 TL ve üzeri yakıt alışverişi yapın, bir sonraki harcamanızda World’den 25 TL ekstre indirimi kazanın! Kampanya detayları ve ayrıntılar şu şekilde:

 

Kampanya Detayları: 
 • 25 TL ekstre indirimi kampanyası; Kampanyaya katılan ve World Üye İşyeri olan BP akaryakıt istasyonlarında 9 Ocak 2015 – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Akaryakıtın farklı günlerde alınması gereklidir.
 • 4 adet tek seferde 75 TL ve üzeri akaryakıt veyahut otogaz alışverişi yapan müşteriler, 1 Mart - 10 Mart 2015 tarihleri arasında bir sonraki World üyesi BP istasyonlarından minimum 25 TL akaryakıt ya da otogaz alımı yaptığında 25 TL indirim kazanacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için SMS katılımı şart koşulmuştur.
 • Yapi Kredi, Albaraka ve TEB Worldcard sahipleri, BP yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 3160'a göndermeldir.
 •  Vakıfbank Worldcard sahipleri ise 6635'e SMS göndermelidir.
 • SMS gönderimi ile kampanyaya son katılma tarihi 28 Şubat 2015'tir.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Kazanılan indirimler 26 Mart 2015 tarihinde kredi kartlarına yansıtılacaktır.
 • 1 Mart - 10 Mart 2015 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan BP istasyonlarından minimum 25 TL değerinde akaryakıt veya otogaz alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır.
 • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
 • Her müşteri en fazla 25 TL indirim kazanabilir.
 • Kampanyaya Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup, Worldpuan ve World Business kart ile yapılan alışverişler dahil değildir.
 • Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

WORLD İLE 4 ADET 75 TL BP HARCAMANIZA 30 TL EKSTRE İNDİRİMİ

World; BP'den tek seferde yapacağınız 4 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt harcamasına, bir sonraki BP harcamanıza 30 TL ekstre indirimi sunuyor. Son günü 28 Şubat olan kampanyaya katılmak için 3160'a SMS göndermeyi unutmayın.Tüm detaylar yazının ayrıntılarında...

WORLD İLE OPET AKARYAKIT ALIŞVERİŞLERİNİZE 25 TL İNDİRİM

Uzun bir aradan sonra, World Card sahibi olanlar Opet'ten yapacakları 4 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerine 25 TL ekstre indirimi kazanacak. Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET akaryakıt istasyonlarında geçerli. Kampanyaya katılmak için, YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 3160'a, Vakıfbank için  ise 6635'e göndermeyi unutmayın. Kampanya detaları ve ekstre indirimi konusunda detaylar için yazının dev

Gittigidiyor Worldcard %10 Worldcard Kampanyası 16 Haziran'da Sona Eriyor!

GittiGidiyor.com'da World'e özel 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli tek seferde yapılacak alışverişlerde %10 Worldpuan fırsatını siz de yakalayın. Detaylar için kampanya resmine tıklayınız...

Worldcard ile Kipa'dan Kurban Alımlarınıza 50 TL'ye varan Worldpuan Fırsatı!

Worldcard Kurban Bayramına özel 50 TL'ye varan  Worldpuan veriyor. Tüm Kipa'larda tek seferde yapılacak 550 - 649 TL arasındaki kurban alımlarınıza 30 TL değerinde Worldpuan, 650 TL ve üzeri kurban alımlarınıza ise 50 TL değerinde Worldpuan hediye ediyor. Kampanyadan faydalanmak için KURBAN yazıp kartınızın son 6 hanesinin SMS ile 3160'a göndermeniz yeterli. Detaylar aşağıdaki gibidir:

GOLD.COM.TR ALIŞVERİŞLERİNİ WORLD BKM EXPRESS İLE YAPANLARA 100 TL İNDİRİM

World ile Gold.com.tr alışverişlerinize BKM Express ödeme seçeneği kullanılması durumunda 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 100 TL indirim. Bu inanılmaz fırsatı kesinlikle değerlendirmeyi unutmayın. 500 TL'ye 100 TL indirim kampanyası bitmeden, Gold fırsatını kaçırmayın. Kampanya katılım koşullları, geçerlilik tarihleri ve tüm detayları yazının devamında bulunan "Kampanya Koşulları" başlığında bulabilirsiniz.

YENİ YILDA 100 TL WORLDPUAN HEDİYE

Yanlış duymadınız... Aralık’ta 100 TL’lik alışverişinizden sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplam 100 TL Worldpuan kazanma fırsatı. Worldcard sahipleri, kampanyaların kurgusundan dolayı uzun zamandır 50 TL'den fazla Worldpuan kazanma şansı yakalayamıyordu. Ancak bu kampanya ile özlenen "100 TL Worldpuan" kazanma şansını yakalamak çok kolay.

Pages