WORLD İLE LUKOiL VE AKPET' AKARYAKIT ALIŞVERİŞLERİNİZE 30 TL İNDİRİM

worldcard akaryakıt indirim kampanyası

World'e özel olarak düzenlenen bu kampanya kapsamında Lukoil ve Akpet'te 3 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yaptığınızda bir sonraki akaryakıt alışverişinize tam tamına 30 TL indirim kazanacaksınız. Kampanya tarihleri ve koşullar aşağıdaki gibidir:

 

 

Puan Geçerlilik Tarihi: 
 • Bu kampanya, World Üye İşyeri Lukoil  ve Akpet akaryakıt istasyonlarında geçerlidir.
 • 3 kez yapılacak 75 TL ve üzeri harcamanın 1 Mart - 15 Nisan 2014 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapılması şarttır.
 • 3 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt veyahut otogaz harcaması yapan müşterilerin 30 TL indirimi hakedebilmeleri için 16 Nisan 2014 - 25 Nisan 2014 tarihleri arasında yeniden World Üye İşyeri Lukoil-Akpet istasyonlarından en az 30 TL akaryakıt  ya da otogaz alımı yapmaları gerekmektedir. 
 • Kampanyaya katılmak için SMS gönderimi yapmak şarttır.
 • SMS şu şekilde gönderilecektir: "LUKOIL" yaz, bir boşluk bırak , kart numarasının son 6 hanesi yaz, 3160'a SMS olarak gönder.
 • Vakıfbank Worldcard sahibiyseniz aynı SMS'i 6635 numarasına göndermeniz lazımdır.
 • Kampanyaya son katılma tarihi (SMS son gönderim tarihi) 15 Nisan 2014 olarak belirlenmiştir.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin Yapı Kredi POS cihazları vasıtası ile yapılması gerekmektedir.
 • Kazanılan indirimler kampanya bitimini müteakiben 8 Mayıs 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yansıyacaktır.
 • 16 Nisan - 25 Nisan 2014 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan Lukoil ya da Akpet istasyonlarından en az 30 TL ya da üzeri akaryakıt veyahut otogaz alımı almak zorunludur. Aksi halde bahsedilen 30 TL'lik bu kampanya indirimi şahsın kartına yansıtılmayacaktır.
 • 3 kez yapılan 75 TL ve üzeri akaryakıt alımlarının bir gün içerisinde birden fazlasının yapılması durumunda, o gün içerisinde yapılan işlemin sadece bir tanesi kampanyaya kapsamında değerlendirilecektir. Bundan dolayı akaryakıt alımınızı farklı günlerde yapmanız faydalı olacaktır.
 • Kampanya, diğer kampanyalarda da olduğu üzere müşteri bazında düzenlenmiştir.
 • Her bir müşteri en fazla 30 TL indirim kazanabilecektir.
 • Kampanyaya dahil olan kartlar şunlardır: Albaraka, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard.
 • Kampanyaya dahil olmayan kartlar ise şunlardır: World Business kart ve Opet Worldcard’lar dahil değildir.
 • Worldpuan kullanımları kampanyaya dahil olmadığından harcamanın yapıldığı sırada kasa görevlisinin worldpuan kullanmaması gerekmektedir.
 • SMS ile yapılan katılımlar ücretlidir, GSM operatörü bazında şu şekilde belirlenmiştir: Avea 0,50 TL, Turkcell 0,65 TL, Vodafone 0,40 TL’dir.
 • İade işlemleri dikkate alınacağından, 30 TL indirimin hakedilmesi için kampanya kapsamındaki harcamaların iade edilmemesi gerekmektedir. 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Hepsiburada.com Worldcard Kampanyası ile 100 TL'ye kadar Worldpuan!

World'e özel Hepsiburada.com'dan yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 100 TL Worldpuan hediye. Üstelik peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla. Kaçırmayın!

SETUR ile 100 TL Worldpuan Kazanma Fırsatı!

World ile setur.com.tr'den, iPhone ve iPad aplikasyonlarından yurt içi otel ve tur rezervasyonlarında tek seferde yapacağınız 2.500 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Worldpuan hediye!

WORLD'E ÖZEL ETSTUR'DAN %35 ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ

Yaz tatilinin yaklaşmasıyla birlikte, Turizm acentaları tarafından erken rezervasyon fırsatları da yavaş yavaş kendinden söz ettirmeye başladı. Bunlardan biri de ETS TUR tarafından World Card'a özel düzenlenen erken rezervasyon kampanyası. Bu kampanya kapsamında World'e özel %35'e varan erken rezervasyon indirimi sunuluyor. Tatil planlarını şimdiden yapanlar bu fırsatı kaçırmamalı.

WORLDCARD İLE SETUR ERKEN REZERVASYON OTELLERİNDE %35'E VARAN İNDİRİM

SETUR, erken rezervasyon

Setur'un "Yaz Güneşi Erkenden Setur ile Parlar" sloganıyla başlattığı 2014 kampanyası kapsamında, yaz tatili planlarını erkenden yapanlar için %35'e varan indirimler Setur'da. Eğer siz de tatilinizi şimdiden planlayabiliyorsanız ya da tatil tarihleriniz aşağı yukarı belli olduysa, bu kampanyı kaçırmamalısınız. 

N11.COMda WORLDCARD'a ÖZEL 111 TL'ye VARAN WORLDPUAN ve ÜSTÜNE 11 TAKSİT

Worldcard'tan kaçırılmayacak süper bir kampanya daha... N11.com'dan 5-31 Aralık 2013 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500 TL – 999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlere 55 TL worldpuan ya da tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 111 TL worldpuan kazanabilirsiniz. Kampanya koşulları için haberin detaylarına bakınız...

Aygaz Otogaz Kampanyası ile 20 TL İndirim Şansını Kaçırmayın!

Aygaz Otogaz'da World'e özel 20 TL indirim fırsatı için Worldcard kullanmaya devam edin!

 

 

Pages