WORLD İLE MAYIS 2014 BONKÖR VADAA KAMPANYASI BAŞLADI

2014 Mayıs ayına girmemiz ile birlikte World'ün geleneksel hale gelen Bonkör Vadaa Kampanyası başladı. Bahar ayının gelmesiyle birlikte herkesin adeta dört gözle beklediği Bonkör Vadaa Kampanyası 5 Mayıs - 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında World'e özel gıda marketi, giyim, restoran ve çiçekçilik sektörlerinde geçerli olacak. Kampanya kapsamında 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için MAYIS yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160'a SMS göndermeyi unutmayın! 

 Kampanya ile ilgili detaylara yazının ayrıntılarından ulaşabilirsiniz.

Kampanya Detayları: 
 • Kampanya 5 Mayıs ile 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında geçerli olacak.
 • Bonkör Vadaa Kampanyası gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kafe, bar, restoran, fast-food ve çiçekçilik sektörlerindeki World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler için geçerli olacak.
 • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki  her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacak
 • Kampanya her zamanki gibi müşteri bazında olacak
 • World'ün bu kampanyasından en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

KAMPANYAYA DAHİL OLAN KARTLAR VE KOŞULLAR: 

 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları (ticari kartlar hariç), Albaraka ve TEB Worldcard'lar ile yapılacak alışverişler dahildir.
 • Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri, peşin ve taksitli işlemler dahildir.
 • Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve Worldpuan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
 • Katılım için MAYIS yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160'a gönderilmesi gerekmektedir. 
 • SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL'dir.
 • Banka kartları için sms katılımı yapılması gerekmemez.

 

Puan Geçerlilik Tarihi: 
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 11 Haziran 2014 tarihine kartlara yüklenecektir.
 • Worldpuan’ların son kullanma tarihi 24 Haziran 2014’tür.
 • Kullanılmayan Worldpuan’lar 25 Haziran 2014'te geri alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar banka kartlarına 18 Haziran 2014 tarihine kadar yüklenecektir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

WORLD ile HEPSİBURADA ALIŞVERİŞLERİNİZE 50 TL WORLDPUAN

World, hepsiburada.com'dan yapılacak olan 500 - 999 TL arasındaki işlemlere 25 TL, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri işlemlere ise 50 TL Worldpuan veriyor. Üstelik peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla. Detaylar aşağıda verilmiştir.

WORLD İLE 2014 HAZİRAN AYINDA 50 TL WORLDPUAN FIRSATI

World 2014 Haziran ayında gene bonkör bir kampanya ile karşınızda. Vadaa'dan yaza damgasını vuran bu kampanyada, tek seferde yapacağınız beşinci 100 TL ve üzeri alışverişinize tam 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlamak ve kampanya detayları için aşağıdaki ayrıntılara bakabilirsiniz.

WORLD KIŞ FIRSATI - 50 TL WORLDPUAN HEDİYE

World yılbaşı kampanyası sonrasında hızını kesmedi ve  50 TL Worldpuan kampanyasını duyurdu. Sömestir tatiline girmemizle birlikte ve tüm Şubat ayı boyunca Worldcard'ınızla gıda marketigiyimeğitim ve restoran sektörlerinde yapacağınız ilk 100 TL’lik alışverişinizden sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan hediye.

WORLDCARD BAHAR KAMPANYASI BAŞLADI 50 TL WORLDPUAN

Worldcard Bahar Kampanyası başladı. Worldcard'ınızla gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat sektörlerinde yapacağınız ilk 100 TL’lik alışverişinizden sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan hediye.

KLİKSA.COM ALIŞVERİŞLERİNE 50 TL WORLDPUAN

Ocak 2015'e özel olarak World'e özel Kliksa.com'da 50 TL'ye varan Worldpuan kazanma fırsatı sizi bekliyor. Aklınızdaki ihtiyaçları ertelemeyin ve Kliksa.com sitesinden yapacağınız alışverişleri 9 taksitle yaparak 50 TL ye varan Worldpuan kazanın. Kampanya 15 Ocak tarihine kadar. Acele edin!

WORLD ALIŞVERİŞLERİNİZE EYLÜL AYINA ÖZEL 50 TL WORLDPUAN KAMPANYASI

World ile 50 TL Worldpuan kazanma fırsatı sizi bekliyor. 2014 Sonbahar'ına özel bu kampanya kapsamında, 1 Eylül, 7 Ekim tarihleri arasında gıda marketi, giyim, elektronik market, kırtasiye ve eğitim sektörlerindeki World Üye İşyerleri’nde yapılacak olan alışverişlerinize toplam 50 TL Worldpuan kazanma şansı! 

Pages