WORLD İLE OPET AKARYAKIT ALIŞVERİŞLERİNİZE 25 TL İNDİRİM

Uzun bir aradan sonra, World Card sahibi olanlar Opet'ten yapacakları 4 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerine 25 TL ekstre indirimi kazanacak. Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET akaryakıt istasyonlarında geçerli. Kampanyaya katılmak için, YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 3160'a, Vakıfbank için  ise 6635'e göndermeyi unutmayın. Kampanya detaları ve ekstre indirimi konusunda detaylar için yazının devamını okuyabilirsiniz... 

Kampanya Detayları: 
  • Opet Akaryakıt kampanyası için SMS gönderimi ile kampanyaya son katılma tarihi 31 Aralık 2014’tür.
  • Kampanya kapsamında işlemlerin Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmekiyor.
  • Kazanılan indirimler 23 Ocak 2015 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacak.
  • 1-10 Ocak 2014 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET istasyonlarından minimum 25 TL değerinde akaryakıt alımı yapmak şart. Bu almı yapmayı unutmayın, aksi taktirde müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacak.
  • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacağından, gün içerisindeki sadece 1 işlem (75 TL ve üzeri) kampanya kapsamına alınacak.
  • Kampanya tanımları müşteri bazında yapılacak, ve bundan dolayı her müşteri en fazla 25 TL indirim kazanabilecek.
  • Kampanyaya Otobilim işlemleri, TEB, Vakıfbank ve Albaraka Worldcard’lar dahil olup, Worldpuan ve World Business kart ile yapılan alışverişler dahil değil.
  • Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacağından, bunun banka tarafından dikkate alınacağını unutmayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

WORLD İLE BP AKARYAKIT ALIŞVERİŞİNİZE 25 TL EKSTRE İNDİRİMİ

World beklenen akaryakıt kampanyası ile karşımızda. BP'den 4 kez 75 TL ve üzeri yakıt alışverişi yapın, bir sonraki harcamanızda World’den 25 TL ekstre indirimi kazanın! Kampanya detayları ve ayrıntılar şu şekilde:

 

GİTTİGİDİYOR WORLDPUAN KAMPANYASI BAŞLADI

1-16 Kasım 2014 Yapı Kredi Worldpuan Kampanyası Gittigidiyor'da başladı. Aklınızda worldpuan kazanmak varsa bu kampanyadan mutlaka faydalanmalısınız. Detaylar şöyle:

 

GiTTiGiDiYOR WORLDPUAN KAMPANYASI iLE 100 TL WORLDPUAN KAZANIN

Gittigidiyor Aralık ayına özel olarak başlattığı kampanya ile tam tamına 100 TL worldpuan kazanma fırsatı sunuyor. 1000 TL ve üzeri alışverişlere özel olarak hediye edilecek olan worldpuan kampanyasından faydalanmak ve kampanya detaylarını öğrenmek için kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.

GiTTiGiDiYOR WORLDPUAN KAMPANYASI iLE 100 TL WORLDPUAN

Gittigidiyor 2015 Mart ayına özel olarak başlattığı kampanya ile tam tamına 100 TL worldpuan kazanma fırsatı sunuyor. 500-1000 TL arasına 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL worldpuan kampanyası detaylarını öğrenmek için kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.

Gittigidiyor'dan Worldcard Sahiplerine 100 TL Worldpuan Hediye!

Gittigidiyor'dan World'e özel 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL ve 1.000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL Worldpuan hediye. Peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla... Kaçırmayın!

Opet Akaryakıt Alışverişlerinize Worldcard'tan 30 TL İndirim Fırsatı!

Uzun bir beklemenin ardından, Worldcard tekrar yeni bir akaryakıt kampanyası ile karşınızda. 4 adet 75 TL'lik OPET ve SUNPET akaryakıt alışverişini Worldcard ile yapanlar, Opet'ten bir sonraki alışverişlerinde kullanılmak üzere 30 TL indirim fırsatı yakalıyor! Katılım için OPET yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 rakamını SMS ile 3160'a göndermeniz yeterli. Detaylar ve kampanya koşulları için haberin detaylarına bakabilirsiniz.

 

Pages