WORLDCARD İLE ŞUBAT AYI BOYUNCA 50 TL WORLDPUAN HEDİYE!

worldpuan, worldcard, şubat 2014, sevgililer günü

2014 Şubat denince ilk aklımıza gelen şey tabiki sevgililer günü. Bu özel günde herkes kendisi ve sevdiği için ister istemez alışveriş yapıyor. Bunun üzerine bankalar ardı ardına düzenledikleri kredi kartı kampanyalarıyla tüketicilerin dikkatini çekmeyi hedefliyorlar. Evet; bunlardan biri de tüketiciler tarafından yaygın bir şekilde kullanılan World Card... Eğer siz de World Card sahibiyseniz. ve Şubat ayı boyunca gıda marketi ve giyim alışverişlerinizde ilk 100 TL'den sonraki her 100 TL'lik alışverişe 10 TL ve toplamda 50 TL worldpuan kazanma şansı elde edebilirsiniz. Yapmanız gerekenler ve kampanya koşulları için kampanya detaylarına bakabilirsiniz. 

Kampanya Detayları: 

2014 Şubat'a Özel 50 TL Worldpuan Kampanyası Hangi Tarihleri Arasında Geçerli?

Kampanya 1 Şubat 2014 ve 28 Şubat 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

50 TL Worldpuan Hediye Kampanyasına Katılmak için Ne Yapmalıyım?

KAZAN yazıp bir boşluk ve kredi kartının son 6 hanesinin 3160'a SMS olarak göndermeniz gerekiyor. Ancak Vakıfbank Worldcard sahibiyseniz 6635'e SMS göndermelisiniz. 

Bu arada kampanyaya Facebook üzerinde de katılım sağlayabilirsiniz: Yapmanız gereken World, Adios ve Play Facebook sayfalarını ziyaret etmek ve kampanyaya katılım sağlamak. Bu arada banka kartları için sms katılımı veya Facebook üzerinden katılım yapılması gerekmemektedir.

FACEBOOK'tan Katılım için Hangi Linke Tıklayacağım?

Kampanyaya katılım sağlama için aşağıdaki linke hemen tıklayabilirsiniz:

https://www.facebook.com/YapiKrediWorld/app_496557407131026?ref=ts

SMS Gönderim Bedeli Var mı? Varsa SMS Başına Ne Kadar?

Evet malesef var. Turkcell:  0,65 TLAvea: 0,5 TLVodafone: 0,4 TL'dir.

Hangi Alışverişler Kampanya Kapsamında Değerlendirilecek?

World üyesi olan ve Giyim, Gıda marketi, ayakkabı, çok katlı mağaza, kozmetik, kuyum, aksesuar, saat, optik kategorisindeki alışverişler kampanya kapsamındadır.

Toplamda Ne Kadar Worldpuan Kazanabilirim?

Öncelikle belirtelim ki, kampanya müşteri bazında ve en fazla 50 TL kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır.  

Kampanyaya Hangi Kartlar ve İşlemler Dahildir?

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları (ticari kartlar hariç), Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. Kampanyaya peşin ve taksitle yapılan ve sanal kart harcamaları dahildir. Burada dikkat edilmesi gereken husus; aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesinin kampanya dahilinde olmasıdır.

Hangi İşlemler ve Kartlar Kapsam Dışıdır?

Kampanyaya nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir. Ayrıca Anadolubank Worldcard'lar ile yapılan alışverişler kampanyaya dışındadır.

 

 

Puan Geçerlilik Tarihi: 

Worldpuanlar Kredi Kartlarına Ne Zaman Yüklenecek? Worldpuan Son Kullanma Tarihi Nedir?

  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 13 Mart 2014 tarihine kadar yüklenecek.
  • Kullanılmayan Worldpuan'lar 27 Mart 2014'te geri alınacağından, yüklenen Worldpuanların en son 26 Mart 2014 tarihine kadar kullanılması gerekiyor.

Worldpuanlar Banka Kartlarına Ne Zaman Yüklenecek? 

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar banka kartlarına 19 Mart 2014 tarihine kadar yüklenecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

WORLD SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI - ŞUBAT AYI BOYUNCA TOPLAM 50 TL WORLDPUAN

Worldcard Sevgililer Günü kampanyası ile Şubat ayı boyunca yapılacak alışverişlere toplam 50 TL worldpuan veriyor. Kampanya kapsamında Gıda marketi ve giyim alışverişlerinde yapılacak ilk 100 TL'lik alışverişten sonra yapılacak her 100 TL'lik alışverişe 10 TL worldpuan hediye edilecek. Kampanya boyunca ise toplamda ise 50 TL Worldpuan kazanılabilecek.

BAHARDA 50 TL WORLDPUAN KAZANMAK İÇİN SON GÜN 31 MART 2014

"Baharda Worldcard Bonkörlüğü"  adı altında başlayan kampanya kapsamında, 8 Mart 2014  - 31 Mart 2014 tarihleri arasında Gıda marketi, Giyim, Çok katlı mağaza, Optik, Saat, Elektronik marketler, Ayakkabı, Kozmetik, Aksesuar, Telekomünikasyon sektörlerindeki World Üye İşyerleri'nde yapılacak her 100 TL'lik alışverişlerde 10 TL, toplamda ise 50 TL Worldpuan kazanılacaktır. Kampanyaya katılmak için SMS göndermeyi unutmayın! Kampanya Detayları şu şekildedir:

 

GiTTiGiDiYOR WORLDPUAN KAMPANYASI iLE ŞUBAT 2014 BOYUNCA 100 TL WORLDPUAN KAZANMA FIRSATI

World'e özel Gittigidiyor.com'da 100 TL'ye varan Worldpuan. Üstelik peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla. 1 Şubat 2014 ve 28 Şubat 2014 tarihlerinde Gittigidiyor.com sitesinden yapacağınız alışverişlerde Worldpuan kazanma fırsatını kaçırmayın. Yapmanız gerekenleri ve tüm kampanya ayrıntılarını kampanya detayları kısmında bulabilirsiniz...

WORLD İLE LUKOiL VE AKPET' AKARYAKIT ALIŞVERİŞLERİNİZE 30 TL İNDİRİM

worldcard akaryakıt indirim kampanyası

World'e özel olarak düzenlenen bu kampanya kapsamında Lukoil ve Akpet'te 3 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yaptığınızda bir sonraki akaryakıt alışverişinize tam tamına 30 TL indirim kazanacaksınız. Kampanya tarihleri ve koşullar aşağıdaki gibidir:

 

 

WORLDCARD BAHAR KAMPANYASI BAŞLADI 50 TL WORLDPUAN

Worldcard Bahar Kampanyası başladı. Worldcard'ınızla gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat sektörlerinde yapacağınız ilk 100 TL’lik alışverişinizden sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan hediye.

LİMANGO'DAN WORLD'E ÖZEL 30 TL WORLDPUAN

Limango'dan 1 Mart 2014  - 31 Mart 2014 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız alışverişlerde 30 TL'ye varan Worldpuan kazanma fırsatını kaçırmayın. Kampanya ile ilgili tüm detaylar aşağıdaki gibidir:

Pages