Worldcard ile 4 HGS Geçişinizden 1 Tanesi Hediye!

Worldcard ile 30 Haziran 2013'e kadar  HGS etiketinizi ücretsiz olarak alabilirsiniz. Yapı Kredi HGS'niz ile otoyol ve köprülerde her 4 geçişinizden biri World'den hediye!

Kampanya Detayları: 

Yapı Kredi şubelerine başvurarak HGS etiketinizi anında teslim alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapı Kredi HGS alabilmek için Yapı Kredi kredi kartınız olması gerekmektedir.

Tekrar hatırlatmak isteriz ki, HGS etiketinizi aracınızın ön camına monte etmeniz gerekmektedir. Yapı Kredi HGS ile paralı otoyol ve köprülerde, HGS'ye ayrılmış gişelerden aracınızla durmaksızın geçiş yapabilirsiniz.

Bu arada HGS gişesinden geçtiğinizde geçiş ücretinin ödenip ödenmediği HGS gişelerindeki elektronik panelden görülebilmektedir.

Peki HGS otomatik yükleme talimatı nasıl verilir?

  • Yapı Kredi HGS ürününe otomatik yükleme yapılması için Worldcard'ınızdan talimat verebilirsiniz.
  • Yapı Kredi HGS'nizi aldığınız sırada etiketinize yükleme yapmanız, otomatik yükleme talimatı vermeniz, minimum HGS bakiyesi ve otomatik yüklenecek tutarları belirlemeniz gerekmektedir. Bu tutarlar PTT'nin belirlediği miktarların altında olmamalıdır.
  • HGS bakiyeniz belirlemiş olduğunuz bakiyenin altına düştüğünde, seçtiğiniz otomatik yükleme tutarı kadar bakiye HGS'nize yüklenir.
  • PTT tarafından belirlenmiş olan minimum ilk yükleme tutarı, HGS bakiyesi ve yükleme tutarları aşağıdaki şekildedir
ARAÇ SINIFI: 1. Sınıf Araç 2. Sınıf Araç
İlk yükleme tutarı 30 TL 37,50 TL
Minimum HGS bakiyesi 15 TL 20 TL
Otomatik Yükleme Tutarı 15 TL 20 TL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

MARKAFONİ'DEN YAPACAĞINIZ 200 TL ve ÜZERİ İŞLEMLERİNİZE 20 TL WORLDPUAN FIRSATI!

Markafoni'den 26 Kasım - 26 Aralık 2013 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinize 20 TL Worldpuan kazanacaksınız. Kaçırmayın, Son Gün 26 Aralık!

GİTTİGİDİYOR MAYIS 2014 WORLDPUAN KAMPANYASI BAŞLADI

Herkesin dört gözle beklediği Gittigidiyor Worldpuan kampanyası başladı.

TEKNOSA.COM'DAN 75 TL WORLDPUAN VE 9 TAKSİT FIRSATI

World'e özel olarak Teknosa.com'dan yapılacak olan 750 TL ve üzeri tek çekim ya da taksitli alışverişlerinize 75 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Üstelik peşin fiyatına 9 taksitle ödeyebilirsiniz. Kampanya koşulları ve detaylar aşağıdaki gibidir.

MARKAFONİ ALIŞVERİŞLERİNİZE %10 WORLDPUAN HEDİYE

Kampanya kapsamında 19 Ocak 2015 ve  5 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerli olacak. Markafoni'den  tek seferde yapılacak 80 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde %10 Worldpuan hediye edilecek. Kampanya detaylarına gelince:

WORLDCARD YILBAŞI KAMPANYASI: 2014'e GİRERKEN 44 OTOMOBİL HEDİYE!

YILBAŞI KAMPANYASI KAZANANLARI BELLİ OLDU. KAZANANLAR ASİL VE YEDEK TALİHLİLER TAM LİSTESİ İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONA TIKLAYINIZ!

Gittigidiyor'dan 100 TL Worldpuan Hediye!

World'e özel Gittigidiyor.com'dan 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Worldpuan hediye kampanyası başladı. Üstelik peşin fiyatına 12 taksit imkanıyla! Kaçırmayın...

Pages