Worldcard Real alışverişlerinizde tam 30 TL indirim sağlıyor! Son gün 23 Ekim

Worldcard 19 Eylül - 23 Ekim 2013 tarihleri arasında Real'de yapılan 3 adet 100 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 30 TL indirim veriyor. Katılım için REAL yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 3160'a göndermeyi unutmayın!

Kampanya Detayları: 
  • Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir, her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir.
  • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
  • Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. Kampanya gazete, dergi, kontör, tütün mamulleri ve alkollü içecek alışverişlerinde geçerli değildir.
  • Kampanyaya Taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler,debit kartlar ve Business kartlar dahil değildir. Kampanyadan kazanılan indirimler kredi kartı ekstrelerine 29 Ekim 2013 tarihine kadar artı bakiye olarak yansıtılacaktır. (+30 TL şeklinde)
  • Kampanya katılımı için REAL yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 3160'a gönderilmesi gerekmektedir.
  • SMS gönderimi ile kampanyaya son katılma tarihi 23 Ekim 2013'dür.
  • Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL'dir.
  • Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635'e SMS göndermelidir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

REAL ALIŞVERİŞLERİNİZE 20 TL WORLDPUAN HEDİYE

World'e özel Real'de yapacağınız toplam 200 TL ve üzeri tek çekim alışverişlerinize 20 TL Worldpuan hediye ediliyor. Siz de market alışverişlerinizi Real'den yapıyorsanız, 20 TL Worldpuan kampanyasını kesinlikle kaçırmayın. Katılım için SMS göndermeyi unutmayın; REAL yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesinin 3160'a gönderin. Real 20 TL worldpuan kampanyası detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

Worldcard Beymen Kampanyası ile 100 TL'ye varan Worldpuan!

beymen.com, worldcard, worldpuan

Yapı Kredi Bankası'ndan World'e özel Beymen.com'da (internet üzerinden yapılacak) tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Worldpuan hediye. Kampanya'ya özel 6 taksit fırsatıyla! Kampanyaya katılmak için SMS göndermeyi unutmayın. Detaylar aşağıdadır.

Worldcard Yurt dışı ve Duty Free alışverişlerinize 5 taksit fırsatı!

Worldcard yaptığınız tüm yurt dışı ve Duty Free alışverişlerinizi 5 taksitle ödeme fırsatı sunuyor. Tüm yurt dışı ve Duty Free taksit kampanyalarından, sahip olduğunuz ticari kartlar hariç tüm kredi kartlarınızla yararlanmak için YTAKSİT yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 4454'e gönderin. Detaylar için resme tıklayın.

Gittigidiyor'dan 100 TL Worldpuan Hediye!

World'e özel Gittigidiyor.com'dan 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Worldpuan hediye kampanyası başladı. Üstelik peşin fiyatına 12 taksit imkanıyla! Kaçırmayın...

WORLDCARD İLE ŞUBAT AYI BOYUNCA 50 TL WORLDPUAN HEDİYE!

worldpuan, worldcard, şubat 2014, sevgililer günü

2014 Şubat denince ilk aklımıza gelen şey tabiki sevgililer günü. Bu özel günde herkes kendisi ve sevdiği için ister istemez alışveriş yapıyor. Bunun üzerine bankalar ardı ardına düzenledikleri kredi kartı kampanyalarıyla tüketicilerin dikkatini çekmeyi hedefliyorlar.

ŞOK MARKET'TEN 10 TL WORLDPUAN

World’e özel Şok Marketlerde farklı günlerde yapılacak 4 adet 25 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 10 TL Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya detayları şöyledir.

Pages