Worldcard Yurt dışı ve Duty Free alışverişlerinize 5 taksit fırsatı!

Worldcard yaptığınız tüm yurt dışı ve Duty Free alışverişlerinizi 5 taksitle ödeme fırsatı sunuyor. Tüm yurt dışı ve Duty Free taksit kampanyalarından, sahip olduğunuz ticari kartlar hariç tüm kredi kartlarınızla yararlanmak için YTAKSİT yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 4454'e gönderin. Detaylar için resme tıklayın.

Kampanya Detayları: 

SMS gönderdiğiniz takdirde mevcut ve ileride düzenlenecek tüm yurt dışı ve Duty Free taksit kampanyalarından sahip olduğunuz tüm kredi kartlarınızla yararlanabileceksiniz. Taksit uygulamasına dahil etmek istemediğiniz kartlarınızı 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak uygulamaya kapatabilirsiniz. Kampanya kapsamında 31 Aralık 2013 tarihine kadar gerçekleştirilecek 100 TL ve üzeri yurt dışı ve Duty Free alışverişlerine vade farksız 5 taksit uygulanacaktır.

Kampanya katılımı için YTAKSİT boşluk TC kimlik numaranızı yazarak 4454'e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya yurt dışı internet harcamaları da dahildir. Ticari kartlar, K.K.T.C'de yapılan harcamalar, nakit avans işlemleri, kumarhane ve bahis sitesi harcamaları ile faiz ve komisyonlar dahil değildir.

Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli: Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,50 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,40 TL'dir.

NOT: Kampanya kayıt SMS'inin Türkiye'de gönderimi tavsiye edilmektedir. Ancak yurt dışı operatörlerince desteklemesi durumunda kampanyaya yurt dışında da kayıt olunabilecektir. Kampanyaya yurt dışından katılmak için “YTAKSİT” yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı +905327524434'e gönderiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

World'den 30 TL Worldpuan Fırsatı!

World'den 7 güne 7 ayrı fırsat kampanyası başladı.

Hepsiburada.com'dan Worldcard'a Özel Kampanya! Tam 100 TL Worldpuan Fırsatı!

hepsiburada, worldpuan

Siz de HEPSIBURADA yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını 3160'a SMS gönderin, 100 TL worldpuan fırsatını kaçırmayın. Kampanyaya katılım için son gün 31 Aralık 2013. Ayrıntılar için Kampanya Detaylarına bakınız...

D&R'DAN WORLD'E ÖZEL 100 TL'YE VARAN WORLDPUAN VE PEŞİN FİYATINA 12 TAKSİT FIRSATI

d&R, worldcard, worldpuan

D&R ve WORLD işbirliği ile başlatılan kampanya kapsamında, D&R'dan yapılacak alışverişlere 100 TL'ye varan Worldpuan verilecek. Bu kampanyadan faydalanmak için yapmanız gerekenler kampanya detaylarında verilmiştir. Herkese iyi alışverişler...

TEKNOSA.COM'DAN WORLD'E ÖZEL %10 WORLDPUAN KAMPANYASI

Teknosa.com'dan alışveriş yapacaklar için World’e özel çok güzel bir kampanya başlamış bulunuyor. Tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ister peşin isterse taksitli alışverişlerinize 75TL Worldpuan hediye ediliyor.

LİMANGO'DAN WORLD'E ÖZEL 30 TL WORLDPUAN

Limango'dan 1 Mart 2014  - 31 Mart 2014 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız alışverişlerde 30 TL'ye varan Worldpuan kazanma fırsatını kaçırmayın. Kampanya ile ilgili tüm detaylar aşağıdaki gibidir:

WORLD İLE ÖZDİLEK ALIŞVERİŞLERİNİZE 20 TL WORLDPUAN HEDİYE

World'e özel 15 Mayıs - 19 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılacak olan toplam 200 TL ve üzeri tek çekim market alışverişlerinize toplam 20 TL Worldpuan hediye. Yapmanız gereken Özdilek'ten yapacağınız alışverişlerinizde World Kartınızı kullanmak. Kampanya detayları ve ayrıntılar için aşağıdaki bilgilere bakabilirsiniz.

 

Pages