YENİ YILDA 100 TL WORLDPUAN HEDİYE

Yanlış duymadınız... Aralık’ta 100 TL’lik alışverişinizden sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplam 100 TL Worldpuan kazanma fırsatı. Worldcard sahipleri, kampanyaların kurgusundan dolayı uzun zamandır 50 TL'den fazla Worldpuan kazanma şansı yakalayamıyordu. Ancak bu kampanya ile özlenen "100 TL Worldpuan" kazanma şansını yakalamak çok kolay. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken KAZAN yazıp, bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 3160'a göndermek. Kampanya detayları ve Worldpuan'ların kartınıza tanımlanma ve son kullanım tarihleri için tıklayınız...

Kampanya Detayları: 

Kampanyaya katılmak için ne yapmam gerekiyor?

-  KAZAN yazıp, bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 3160'a gönderebilirsiniz.

-  Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

-  World Alışveriş Asistanı uygulamasını kullanabilirsiniz.

 • Kampanya 1 Aralık – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu sektörler: gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik market ve iletişim.
 • Kampanya  World Üye İşyerleri'nde  geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır.
 • Her bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TL card’lar (ticari kartlar hariç), Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar ile yapılacak alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Peşin  ya da taksitli işlemler dahildir.
 • Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanya dahilinde değerlendirilecektir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160'a gönderilmesi gerekmektedir.
 • Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635'e SMS göndermelidir.
 • Kampanyaya World, adios ve Play Facebook sayfaları ve World Alışveriş Asistanı uygulaması üzerinden de katılım sağlanabilecektir.
 • TLcard’lar için SMS, Facebook veya World Alışveriş Asistanı uygulaması üzerinden katılım yapılması gerekmemektedir.
Puan Geçerlilik Tarihi: 
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 15 Ocak 2015 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı olması durumunda yüklenecektir.
 • Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Ocak 2015’tir.
 • Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Ocak 2015'te geri alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar TLcard’lara 21 Ocak 2015 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık TLcard olması durumunda yüklenecektir. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

WORLDCARD BAHAR KAMPANYASI BAŞLADI 50 TL WORLDPUAN

Worldcard Bahar Kampanyası başladı. Worldcard'ınızla gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat sektörlerinde yapacağınız ilk 100 TL’lik alışverişinizden sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan hediye.

OFiX.COM ALIŞVERİŞLERİNİZE %10 WORLDPUAN FIRSATI

Sevilen ofis ürünleri satış sitesi OFiX.COM World'e özel kampanyası ile %10 Worldpuan hediye ediyor. Bu kampanya kapsamında 1 Ekim ve 31 Ekim 2014 tarihleri arasında tek seferde yapılacak olan  200 TL ve üzerindeki peşin ya da  taksitli alışverinize %10 Worldpuan kazanabileceksiniz. 

Ofix.com kampanyası ile ilgili tüm detaylar aşağıda verilmiştir. İyi alışverişler...

WORLD KIŞ FIRSATI - 50 TL WORLDPUAN HEDİYE

World yılbaşı kampanyası sonrasında hızını kesmedi ve  50 TL Worldpuan kampanyasını duyurdu. Sömestir tatiline girmemizle birlikte ve tüm Şubat ayı boyunca Worldcard'ınızla gıda marketigiyimeğitim ve restoran sektörlerinde yapacağınız ilk 100 TL’lik alışverişinizden sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan hediye.

WORLD'E ÖZEL CARREFOURSA ALIŞVERİŞLERİNİZE 20 TL WORLDPUAN VERİLECEKTİR

CarrefourSA alışverişlerinize özel olarak hazırlanan kampanya kapsamında World'e özel toplam 20 TL  Worldpuan verilecektir. Eğer siz de 200 TL ve üzeri tek çekim alışveriş yaptığınız takdirde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.. SMS gönderip kampanyaya kayıt yaptırmak zorunludur. Yapmanız gereken, CARREFOURSA yazıp kart numarasının son 6 hanesini SMS olarak 3160'a göndermek.

KLİKSA.COM ALIŞVERİŞLERİNE 50 TL WORLDPUAN

Ocak 2015'e özel olarak World'e özel Kliksa.com'da 50 TL'ye varan Worldpuan kazanma fırsatı sizi bekliyor. Aklınızdaki ihtiyaçları ertelemeyin ve Kliksa.com sitesinden yapacağınız alışverişleri 9 taksitle yaparak 50 TL ye varan Worldpuan kazanın. Kampanya 15 Ocak tarihine kadar. Acele edin!

BAHARDA 50 TL WORLDPUAN KAZANMAK İÇİN SON GÜN 31 MART 2014

"Baharda Worldcard Bonkörlüğü"  adı altında başlayan kampanya kapsamında, 8 Mart 2014  - 31 Mart 2014 tarihleri arasında Gıda marketi, Giyim, Çok katlı mağaza, Optik, Saat, Elektronik marketler, Ayakkabı, Kozmetik, Aksesuar, Telekomünikasyon sektörlerindeki World Üye İşyerleri'nde yapılacak her 100 TL'lik alışverişlerde 10 TL, toplamda ise 50 TL Worldpuan kazanılacaktır. Kampanyaya katılmak için SMS göndermeyi unutmayın! Kampanya Detayları şu şekildedir:

 

Pages